Internet

Twój unikatowy e-sklep

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało własne oprogramowanie, które jest proste w obsłudze i jednocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko po to, żeby zagwarantować naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to gwarancja dostępu do rozwiązań dostosowanych do rozmaitych potrzeb osób, planujących otworzyć biznes w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, w tym do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a jest to jedynie część proponowanych przez nas narzędzi.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że wykorzystywanie stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi pozwala firmie oszczędzić kilka godzin pracy każdego dnia. Nasi eksperci stale pracują nad aktualizacjami, byś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Oferowane pakiety pozwolą Ci wybrać odpowiedni plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz możliwość przetestowania naszej platformy nieodpłatnie przez 14 dni. Przekonaj się, że używanie jej jest naprawdę łatwe i zacznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeśli jesteś miłośnikiem czegoś i pragniesz połączyć zainteresowanie z zarabianiem na sprzedaży własnoręcznie robionych produktów. To ciekawe rozwiązanie, jeżeli chcesz zacząć dorabiać do wynagrodzenia, ale też sprawdzić plan na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci służą pomocą na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, aby uzyskać więcej informacji.